logo

+380 63 169 30 72

як вибрати лазер

Ми пропонуємо три типи лазерного устаткування під різні потреби

 

 

LED лазер – видимий оптичний діапазон

CО2 лазер – невидимий, інфрачервоний діапазон

Оптоволоконний (Fiber) ітербієвий лазер – невидимий, близький до ультрафіолетового спектру


Для розуміння який тип лазерного верстату Вам потрібен треба почати із питання який матеріал Ви хотіли б обробляти.

 

Класи матеріалів можна умовно розбити на метали та неметали.

 

ОБРОБКА НЕМЕТАЛІВ

 

Для обробки виробів із неметалів ми пропонуємо два типи лазеру: LED та CО2.

 

LED – найменший за потужністю, та переліком оброблюваних матеріалів, але має принципову перевагу в ціні та простоті використання. Гарно підходить для знайомства з ЧПУ верстатами, але активно використовується в бізнесі.

 

Позиціонується як гравер, і, незважаючи на розповсюджену думку про можливість використання для розкрою – не підходить під такий тип задач. Використання LED модулю при максимальних значеннях потужності тривалий час призводить до перегріву і виходу з ладу, що не є гарантійним випадком.

 

Використовується для нанесення гравіювання та контурів на шкіру, шкірзамінники, непрозорі матеріали як деревина, бумага, картон, фанера, тощо. Не працює із оптично прозорими матеріалами. Обмежено є можливість гравіювати метал, за допомогою спеціальної пасти.

 

Класичним володарем LED граверу буде майстерня шкіряних виробів портмоне, щоденників. Дозволяє наносити логотип виробника, робити унікальні підписи або гравіювання, відштовхуючись від бажань покупця. Майстерня з виробництва виробів з деревини, хендмейд продукція.

 

Діапазон кошторису на устаткування 300-500$

 

 

CО2 – найпоширеніший тип лазерних верстатів у світі. Із переваг – найширший спектр матеріалів для обробки, найдешевша “ціна на ват лучистої енергії”. Лазерна СО2 трубка здатна працювати безперервно за умов підтримання умов експлуатації, є повноцінним промисловим рішенням. За рахунок цього ми пропонуємо широкий спектр моделей, під різні типи виробництва та потреб.

 

СО2 верстати можуть обробляти всі неметалеві сполуки, за рахунок інфрачервоного спектру променя. Розкрій фанери та пластиків є потребою у рекламній сфері, гравіювання на склі, натуральному та штучному камінні – у сфері сувенірної продукції. Розкрій тканини – окремий великий розділ – майже кожний швейний цех потребує швидкого автоматизованого розкрою великих об’ємів тканин. Повторюваність виробів та безпрецедентна у сфері швидкість – запорука стабільного випуску продукції.

 

 

ОБРОБКА МЕТАЛІВ

 

Для обробки металів використовують оптоволоконні (Fiber) ітербієві лазери

 

Для обробки використовують розповсюджені марки сталі, спеціалізовані сплави, титан, мідь, латунь, алюміній, золото, срібло та інше.

 

В залежності від потреб підбирається тип конструкції та потужність.

 

Для швидкого маркування, обробки невеликих виробів, потреби прецензійної точності, ювелірних та лабораторних потреб використовують маркувальні верстати, здатні гравіювати на глибину до 1мм, із можливістю встановлення поворотного механізму, а за потреби 3D гравіювання вглиб металу більшої глибини ніж 1мм, наприклад, для форм під литття пластиків, тощо. Використовується надшвидка лазерна головка скануючого типу, із найвищими в сфері точністними характеристиками позиціювання та повторюваності.

 

Потужність зазвичай складає 20, 30, 50 Вт.

Обрати потужність краще відштовхуючись від двох параметрів – розмір гравіювання, та інтенсивність. Для поверхневого маркування буде достатньо і 20 Вт, і, наприклад, якщо потрібна велика кількість виробів – краще взяти 50 Вт, і пришвидшити час маркування на 1 виріб до мінімуму. Також, якщо потрібно створювати гравіювання великого розміру, доцільно брати верстат максимальної потужності, бо при збільшенні поля в два рази, умовна потужність падає в кубі.

 

Діапазон кошторису на устаткування 3000-4000$

 

Для розкрою листового металу використовують конструкції портального типу, великої потужності із лазерною головкою з автофокусом. Великі розміри робочого поля дозволяють обробляти типові розміри листового металу, 1,25х2,5м, 1,5х3,0м.

В залежності від товщини необхідного різу підбирають потужності від 1 до 12 кВт.

 

Потужність підбирається від бажаної товщини оброблюваного листа металу. Для розкрою 6-8 мм чорного металу буде комфортно 2 кВт. Максимальна товщина різки може досягати 12-14 мм, але швидкість обробки робить цю операцію недоцільно дорогою, за рахунок споживання електроенергії, та використання допоміжних газів (кисень, аргон, тощо), а також великого часу на розкрій.

Діапазон кошторису на устаткування 22000-100000$

 

Приклад використання верстатів із невеликим полем закритого типу – вироблення печаток. Закритий тип дозволяє мінімізувати наявність диму в повітрі біля оператора, а СО2 трубка на 40 Вт має найтонший промінь, що є поєднанням переваг необхідних для такого типу задач.

 

Потужна трубка на 180 Вт в поєднанні із полем більшим за 2,05х3,05 дозволяє робити розкрій цілісних листів акрілу та рекламних пластиків, фанери, тощо.

 

Перехідні моделі із полями 1000х600мм є найпопулярнішими рішеннями, за рахунок співвідношення ціна/якість. Невеликі розміри дозволяють розміщення устаткування в будь якому приміщенні, і вписується в будь яке виробництво, а можливість встановлювати трубки потужністю до 100 Вт покриває більшість потреб із розкрою та швидкі виконання.

 

Великий розмір робочого поля робить можливим зменшити кількість відходів, за рахунок ефективного використання матеріалів, зменшує вартість закупки сировини, дозволяє використовувати товарні об’єми сировини.

 

Поєднання високошвидкісної скануючої головки разом із СО2 трубкою дозволяє отримати аналог оптоволоконного гравера для неметалів, використовуючи їх для маркування на неметалевих поверхнях в промислових кількостях.

 

Діапазон кошторису на устаткування 800-12000$

group

НАША АДРЕСА

03056 Київ, вул. Польова 21
stuff.botua@gmail.com

Графік работи

Пн-Пт
с 10:00 до 17:00

Телефони

+380 63 169 30 72

Сервісна служба
+380 50 132 33 30

Замовити звінок